Sveiki apsilankę Nordisk Alkali!

Mes padėsime Jums sprendžiant augalų apsaugos problemas!

Žinoti viską apie augalų apsaugą ir savo žiniomis pasidalinti su Jumis – vienas didžiausių mūsų įmonės tikslų. Mes, dirbantys įmonėje “Nordisk Alkali”, turime ilgalaikę patirtį naudojant augalų apsaugos ir produktus vaisiams, uogoms, daržovėms, ir dekoratyviniams augalams.

Lengvai prieinama informacija ir patarimai

Mes norime, kad informacija apie mūsų produktus, patirtis ir patarimai visiems klientams būtų lengvai pasiekiami. Šioje interneto svetainėje rasite daugelį metų kauptomis žiniomis ir patirtimi pagrįstą informaciją.

Tikimės, kad šioje svetainėje pateikta informacija padės sprendžiant įvairias augalų apsaugos problemas, kylančias sezono metu. Jei jums reikalinga pagalba arba norite aptarti konkrečią problemą ar pasitarti dėl augalų apsaugos priemonių naudojimo, maišymo ar normų, visada galite susisiekti su mumis telefonu +370 68676284 arba atsiųsti laišką kristina.j@nordiskalkali.lt. Mes labai vertiname asmeninį kontaktą ir bendravimą.

Nereikia pamiršti, kad naudojant augalų apsaugos produktus poveikis aplinkai turi būti minimalus, tačiau tuo pat metu augalų apsauga turi būti pakankamai veiksminga, kad būtų kontroliuojamas ligų, piktžolių ar kenkėjų plitimas. Mūsų tikslas – suteikti kompetentingas konsultacijas, kad augalų apsaugos produktai būtų naudojami vadovaujantis gera augalų apsaugos praktika.

Aptarnavimas ir tarptautiniai partneriai

Glaudi partnerystė su daugeliu tarptautiniu mastu pripažintų augalų apsaugos produktų gamintojų užtikrina mūsų buvimą šiuolaikinių technologijų ir produktų raidos priešakyje. Mes nuolat plėtojame augalų apsaugos produktų asortimentą. Mūsų ilgalaikės strategijos esmė – būti patraukliu partneriu augintojams, platintojams ir tiekėjams.

Tarptautinis bendradarbiavimas

Nuo 2008 metų Nordisk Alkali AB yra Belgijoje įsikūrusios bendrovės Belchim Crop Protection (Belchim) dukterinė kompanija. Nordisk Alkali keliami tie patys reikalavimai kaip ir Belchim, o tai reiškia, kad mūsų tikslas bendradarbiauti su tarptautinėmis įmonėmis kuriančiomis naujus augalų apsaugos produktus skirtus Šiaurės Europos šalims.

Plėtra ir ateitis

Šiaurės tautų įprotis vadovautis sveiku protu, realiais poreikiais ir glaudus bendradarbiavimas su pramone, vaidina vis svarbesnį vaidmenį, kad maisto produktų gamyba Europos šalyse būtų konkurencinga dabar, kur „Nordisk Alkali“ yra ir bus svarbus Jūsų partneris!

Jūsų derlius, mūsų aistra!

MD, Erik Åkesson