Sveiki apsilankę Nordisk Alkali!

Mes padėsime Jums sprendžiant augalų apsaugos problemas!

Žinoti viską apie augalų apsaugą ir savo žiniomis pasidalinti su Jumis – vienas didžiausių mūsų įmonės tikslų. Mes, dirbantys įmonėje “Nordisk Alkali”, turime ilgalaikę patirtį naudojant augalų apsaugos ir tręšimo produktus vaisiams, uogoms, daržovėms, šiltadaržio ir dekoratyviniams augalams.

na-IMG_0770-lr

Lengvai prieinama informacija ir patarimai

Mes norime, kad informacija apie mūsų produktus, patirtis ir patarimai visiems klientams būtų lengvai pasiekiami. Šioje interneto svetainėje rasite daugelį metų kauptomis žiniomis ir patirtimi pagrįstą informaciją. Jei Jums reikalingi atnaujinti saugos duomenų lapai, juos taip pat galite parsisiųsti iš mūsų svetainės paspaudę čia.

Tikimės, kad šioje svetainėje pateikta informacija padės sprendžiant įvairias augalų apsaugos problemas, kylančias sezono metu. Jei jums reikalinga pagalba arba norite aptarti konkrečią problemą ar pasitarti dėl augalų apsaugos priemonių naudojimo, maišymo ar normų, visada galite susisiekti su mumis telefonu +370 68676284 arba atsiųsti laišką kristina.j@nordiskalkali.lt. Mes labai vertiname asmeninį kontaktą ir bendravimą.

Nereikia pamiršti, kad naudojant augalų apsaugos produktus poveikis aplinkai turi būti minimalus, tačiau tuo pat metu augalų apsauga turi būti pakankamai veiksminga, kad būtų kontroliuojamas ligų, piktžolių ar kenkėjų plitimas. Mūsų tikslas – suteikti kompetentingas konsultacijas, kad augalų apsaugos produktai būtų naudojami vadovaujantis gera augalų apsaugos praktika.

na-144333169-lr

Aptarnavimas ir tarptautiniai partneriai

Nordisk Alkali turi biurus Švedijoje, Danijoje ir Lietuvoje. Kitose šalyse paslaugas teikiame per produktų platintojus.

Glaudi partnerystė su daugeliu tarptautiniu mastu pripažintų augalų apsaugos produktų gamintojų užtikrina mūsų buvimą šiuolaikinių technologijų ir produktų raidos priešakyje. Mes nuolat plėtojame augalų apsaugos produktų asortimentą. Mūsų ilgalaikės strategijos esmė – būti patraukliu partneriu augintojams, platintojams ir tiekėjams.

Tarptautinis bendradarbiavimas

Nuo 2008 metų Nordisk Alkali AB yra Belgijoje įsikūrusios bendrovės Belchim Crop Protection (Belchim) dukterinė kompanija. Nordisk Alkali keliami tie patys reikalavimai kaip ir Belchim, o tai reiškia, kad mūsų tikslas bendradarbiauti su tarptautinėmis įmonėmis kuriančiomis naujus augalų apsaugos produktus skirtus Šiaurės Europos šalims.

na-webb-69999611-lr

Plėtra ir ateitis

Esame įsitikine, kad javų, rapsų, vaisių, uogų ir daržovių augintojai turi visas galimybes plėsti savo ūkius, realizuoti produkciją vidaus rinkoje arba ją eksportuoti, todėl labai svarbu užtikrinti galimybę įsigyti klimatiniai zonai pritaikytas, saugias aplinkai augalų apsaugos priemones.

Mes nuolat investuoame į naujų produktų kūrimą, kurie pritaikyti Šiaurės Europos ir Baltijos šalių ūkinikų poreikiams. Pastaraisiais metais, stipriai išaugus naujų produktų kūrimo ir registravimo išlaidoms, labai svarbus tarpusavio bendradarbiavimas ir lojalumas, nes tik siekdami vieningo tikslo galime išlaikyti ir toliau plėtoti klimatinei zonai pritaikytus, efektyvius augalų apsaugos produktus.

Šiaurės tautų įprotis vadovautis sveiku protu, realiais poreikiais ir glaudus bendradarbiavimas su pramone, vaidina vis svarbesnį vaidmenį, kad maisto produktų gamyba Šiaurės Europos ir Baltijos šalyse būtų konkurencinga dabar, kur „Nordisk Alkali“ yra ir bus svarbus Jūsų partneris!

Jūsų derlius, mūsų aistra!

MD, Erik Åkesson