Teppeki

Teppeki yra selektyvus sisteminis insekticidas, skirtas žieminių ir vasarinių kviečių, spelta kviečių, miežių, kvietrugių, rugių, avižų, žaliųjų žirnių (be ankščių), bulvių, obelų ir kriaušių apsaugai nuo amarų.

Teppeki yra selektyvus sisteminio, translaminarinio veikimo insekticidas, skirtas žieminių ir vasarinių kviečių, spelta kviečių, miežių, kvietrugių, rugių, avižų, žaliųjų žirnių (be ankščių), bulvių, obelų ir kriaušių apsaugai nuo amarų.

Teppeki veiklioji medžiaga turi sisteminį veikimą (patekusį į augalą juda su jo sultimis iš viršaus į apačią ir atvirkščiai) ir translaminarinį veikimą, kas reiškia, kad veiklioji medžiaga juda iš vienos lapo pusės į kitą ir taip paveikia pasislėpusius amarus lapo apačioje. Nupurškus Teppeki, amarai nustoja maitintis per kelias valandas ir miršta po kelių dienų. Efektas matomas po 4–6 dienų. Nors amarai iš karto nežūna ir dar kurį laiką būna gyvi tačiau jau nebegali pakenkti augalams. Nupurškus kviečius pilna norma, efektyvumas išlieka 3–4 savaites. Temperatūra purškimo metu įtakos efektyvumui neturi.

Veiklioji medžiaga: flonikamidas 500g/kg (50%)

Produkto forma: vandenyje disperguojančios granulės