Sluxx HP

Sluxx HP yra moliuskocidas, naudojamas lauko pasėlių, uogynų, lauko ir uždaro grunto daržovių bei dekoratyvinių augalų apsaugai nuo šliužų ir sraigių.

Sluxx HP dirviniai šliužai ir sraigės įsisavina kaip maistą ir tuoj pat nustoję maitintis po kurio laiko žūsta. Produktas yra atsparus lietaus poveikiui ir neturi neigiamo poveikio sliekams, žygiams ir ežiams.

Sluxx HP geriausiai naudoti tuoj pat po sėjos ar sodinimo. Sluxx HP galima paskleisti naudojant mineralinių trąšų barstytuvus. Daržovių, dekoratyvinių augalų, uždaro grunto plotuose Sluxx HP paskleisti reikia tarpuvagiuose arba tarp eilučių, naudojant tarpueilių tręštuvus.

Sluxx HP nerekomenduojama maišyti su mineralinėmis trąšomis, kadangi granulės yra nevienodo dydžio, produktas pasiskleis netolygiai. Daržovių, dekoratyvinių augalų plotuose, uogynuose ir uždarame grunte Sluxx HP nerekomenduojama naudoti virš augalų vagų arba eilučių, todėl, kad produkto granulės gali likti ant augalų.

NAUDOJIMO NORMOS

Profilaktiškai, prieš dirvinių šliužų ar sraigių pasireiškimą- 4,0–5,0 kg/ha;

Pastebėjus dirvinių šliužų ar sraigių pakenkimus– 7,0 kg/ha.

Esant palankioms sąlygoms dirvinių šliužų arba sraigių pasireiškimui vienkartinio naudojimo gali nepakakti, tokiais atvejais rekomenduojama pakartoti naudojimą, tačiau ne daugiau kaip 4 kartus.

Veiklioji medžiaga: geležies (III) fosfatas 29,7 g/kg (2,97%)

Produkto forma: jauko granulės (GR)