Prepper

PREPPER – kontaktinio veikimo beicas, skirtas apsaugoti žieminius ir vasarinius kviečius, žieminius ir vasarinius kvietrugius bei rugius nuo ligų plintančių su sėkla ir per dirvą. Beicas apsaugo nuo kietųjų ir stiebinių kūlių bei nuo daigų pašaknio ligas sukeliančių patogeninių grybų.


Augalai
Ligų sukėlėjai
Produkto norma
l/t sėklos
Žieminiai ir vasariniai kviečiai Kietosios kūlės (Tilletia tritici),
Daigų pašaknio puviniai
(Fusarium spp., Monographella nivalis),
Daigų septoriozė
(Parastagonospora nodorum)
2
Žieminiai ir vasariniai kvietrugiai Kietosios kūlės (Tilletia tritici),
Daigų pašaknio puviniai
(Fusarium spp., Monographella nivalis),
Daigų septoriozė
(Parastagonospora nodorum)
2
Žieminiai rugiai Daigų pašaknio puviniai
(Fusarium spp., Monographella nivalis),
Stiebinės kūlės (Urocystis occulta)
2
Rekomenduojamas vandens kiekis: 2–8 l/t sėklų

PASTABOS

  • Norint gauti gerą efektą, reikia beicuoti gerai sureguliuotomis mašinomis, kad sėklos tolygiai būtų padengtos beicu, naudoti rekomenduojamą normą.
  • Kad sėklos būtų tolygiai padengtos beicu ir, kad beicas gerai priliptų prie sėklų paviršiaus, sėkla turi būti gerai išvalyta, kad jose nebūtų dulkių ir kitų priemaišų.
  • Latitude® XL negalima apdoroti sėklų, kuriose drėgmės kiekis viršyja 16 %, o taip pat sudygusių, įtrūkusių ar su nulupta luobele sėklų. Patikrinkite visų sėklų partijų daigumą, kad jos būtų gyvybingos ir tinkamos apdorojimui su Latitude® XL.
  • Apdorojus sėklas Latitude® XL, jas rekomenduojama sunaudoti tą patį sezoną. Latitude® XL poveikis ilgai saugomoms sėkloms nėra ištirtas. Mažai tikėtina, kad Latitude® XL darys kokį nors neigiamą poveikį kepimo, salyklo gamybos, fermentacijos ir distiliavimo procesams. Vis dėlto, prieš apdorojant perdirbimui auginamus javus, pasitarkite su savo grūdų pirkėju ar perdirbėju.
  • Latitude® XL reikia naudoti kartu su įprastinėmis sėklų apdorojimo priemonėmis, naudojamomis sėklų ligų kontrolei. Daugiau informacijos apie Latitude® XL suderinamumą su bet kokiomis medžiagomis jums pateiks CERTIS atstovas.

TIRPALO RUOŠIMAS

Beicuojama išvalytomis beicavimo mašinomis, kuriose nėra kitų beicų likučių. Prieš pradedant tirpalo ruošimą, produktą reikia labai gerai suplakti pakuotėje. Paruoštas tirpalas turi būti sunaudotas tą pačią dieną. Beicavimo metu tirpalas turi būti gerai maišomas. Būtina atidžiai sureguliuoti tiekimo sistemą ir darbo metu stebėti tirpalo dozavimą. Po darbo reikia kruopščiai išplauti beicavimo mašinos sistemą.

Veiklioji medžiaga: siltiofamas 125 g/l (11,81 %)

Produkto forma: takus koncentratas sėklų beicavimui (FS)