NeemAzal-T/S

NeemAzal-T/S – insekticidas, skirtas naikinti amarus, baltasparnius, tripsus voratinklines erkes agurkuose, pomidoruose, paprikose, moliūguose, cukinijose, baklažanuose, vaistiniuose augaluose, prieskoniniuose augaluose, dekoratyviniuose augaluose auginamuose šiltnamiuose, kolorado vabalus bulvėse, kandis, amarus, pjūklelius obelyse.

NeemAzal-T/S yra Indijoje augančio medžio Azadirachta indica A.Juss ekstraktas, išskirtas iš šio medžio sėklų ir labai efektyviai naikinantis augalų kenkėjus. Nupurškus NeemAzal-T/S, augalas pasidengia plona plėvele, per lapų paviršių dalis produkto veikliosios medžiagos nukeliauja ir į vidinius augalo audinius.

Kenkėjus preparatas veikia tik oraliniu būdu, jiems maitinantis augalais, nupurkštais NeemAzal-T/S tirpalu. Praėjus kelioms valandoms po nupurškimo, jau galima pastebėti pirmus produkto veikimo požymius – kenkėjai, jų lervos ar vikšrai praranda aktyvumą ir nustoja maitintis. Po kelių dienų kenkėjai žūva, nespėję palikti palikuonių. Ypač geri rezultatai pasiekiami, kai tirpalas padengia augalo lapus iš abiejų pusių ir purškiama, kai lervos yra jaunos.

Jei nupurškus ir nepraėjus 6 val. nulijo – būtina purškimą pakartoti.

Veiklioji medžiaga: azadirachtinas A 10 g/l (1 %)

Produkto forma: koncentruota emulsija