Latitude XL

Latitude® XL – beicas skirtas žieminių ir vasarinių kviečių, kvietrugių ir spelta kviečių apsaugai nuo javaklupės.

Latitude® XL sudėtyje yra nesisteminė veiklioji medžiaga siltiofamas, kuri stabdo dirvožemyje esančio grybo augimą, formuoja apsauginę zoną aplink kiekvieną dygstantį javų daigą ir taip neleidžia infekcijai patekti į šaknis. Latitude® XL mažina javaklupės poveikį, kuri yra svarbi per dirvožemį plintanti grybinė grūdinių kultūrų liga. Produktas mažina ligos pasekmes tiek šaknims, tiek varpoms, ir tokiu būdu padidina javų derlių ir pagerina grūdų kokybę. Svarbu pripažinti, kad javaklupės simptomai gali būti matomi apdorotuose pasėliuose, kai liga yra labai išplitusi. Latitude® XL veikia energijos gamybą patogeninio grybo ląstelėse. Poveikio mechanizmas skiriasi nuo triazolų, kurie, kaip žinoma, taip pat šiek tiek veikia javaklupę.


Augalai
Norma l/t sėklų
Žieminiai ir vasariniai kviečiai
2
Spelta kviečiai
2
Žieminiai ir vasariniai kvietrugiai
2
Beicuoti naudojant 10 l paruošto tirpalo 1 t grūdų.

PASTABOS

  • Norint gauti gerą efektą, reikia beicuoti gerai sureguliuotomis mašinomis, kad sėklos tolygiai būtų padengtos beicu, naudoti rekomenduojamą normą.
  • Kad sėklos būtų tolygiai padengtos beicu ir, kad beicas gerai priliptų prie sėklų paviršiaus, sėkla turi būti gerai išvalyta, kad jose nebūtų dulkių ir kitų priemaišų.
  • Latitude® XL negalima apdoroti sėklų, kuriose drėgmės kiekis viršyja 16 %, o taip pat sudygusių, įtrūkusių ar su nulupta luobele sėklų. Patikrinkite visų sėklų partijų daigumą, kad jos būtų gyvybingos ir tinkamos apdorojimui su Latitude® XL.
  • Apdorojus sėklas Latitude® XL, jas rekomenduojama sunaudoti tą patį sezoną. Latitude® XL poveikis ilgai saugomoms sėkloms nėra ištirtas. Mažai tikėtina, kad Latitude® XL darys kokį nors neigiamą poveikį kepimo, salyklo gamybos, fermentacijos ir distiliavimo procesams. Vis dėlto, prieš apdorojant perdirbimui auginamus javus, pasitarkite su savo grūdų pirkėju ar perdirbėju.
  • Latitude® XL reikia naudoti kartu su įprastinėmis sėklų apdorojimo priemonėmis, naudojamomis sėklų ligų kontrolei. Daugiau informacijos apie Latitude® XL suderinamumą su bet kokiomis medžiagomis jums pateiks CERTIS atstovas.

TIRPALO RUOŠIMAS

Beicuojama išvalytomis beicavimo mašinomis, kuriose nėra kitų beicų likučių. Prieš pradedant tirpalo ruošimą, produktą reikia labai gerai suplakti pakuotėje. Paruoštas tirpalas turi būti sunaudotas tą pačią dieną. Beicavimo metu tirpalas turi būti gerai maišomas. Būtina atidžiai sureguliuoti tiekimo sistemą ir darbo metu stebėti tirpalo dozavimą. Po darbo reikia kruopščiai išplauti beicavimo mašinos sistemą.

Veiklioji medžiaga: siltiofamas 125 g/l (11,81 %)

Produkto forma: takus koncentratas sėklų beicavimui (FS)