Difend

Difend – triazolų grupės sisteminis beicas skirtas žieminių ir vasarinių kviečių bei kvietrugių sėklai apsaugoti nuo grybinių ligų.

Difend patenka į dygstančias sėklas ir į augalą. Efektyvus prieš daugelį Ascomycetes, Basidiomycetes ir Deuteromycetes klasės grybinių ligų sukėlėjų (pvz.: Tilletia, Ustilago, Fusarium, Septoria, Cochliobolus). Difend skirtas beicuoti kviečių ir kvietrugių sėklinei medžiagai prieš ligas, kurios plinta su sėkla.


AugalaiLigų sukelėjai
Produkto norma,
l/t sėklos
Vandens
kiekis l/t
Žieminiai ir vasariniai
kviečiai bei kvietrugiai
Kietosios kūlės
(Tilletia caries)
2
0–4
Žieminiai ir vasariniai
kviečiai bei kvietrugiai
Nykštukinės kūlės
(Tilletia controversa)
2,0–2,5
0–4

Produkto norma (litrais) vienai tonai sėklos, skiedžiama 4 l vandens. Produktą sėklos beicavimui galima naudoti ir neskiestą, turint tam tikslui tinkamą beicavimo įrangą. Beicavimui naudoti gerai paruoštas ir sureguliuotas pasirinktai beico normai mašinas. Baigus darbą beicavimo įrenginį būtina gerai išvalyti.

TIRPALO RUOŠIMAS

Prieš naudojant beicą pakuotėje sumaišyti. Jei produktas skiedžiamas vandeniu:

  • Pripilkite reikiamą kiekį vandens į beicavimo įrangos talpą.
  • Pridėkite reikiamą, iš anksto apskaičiuotą, Difend kiekį ir įjunkite maišymo įrenginį. Gerai išmaišykite iki vienarūšės suspensijos.
  • Darbo metu maišymo įrenginys turi būti įjungtas.
  • Paruoštas tirpalas turi būti sunaudotas per 24 valandas.

FITOTOKSIŠKUMAS

Naudojant Difend pagal pateiktas rekomendacijas produktas nefitotoksiškas. Beicuojamos sėklos turi būti geros kokybės. Nerekomenduojama beicuoti pažeistų, sudygusių sėklų ir apdorotų sėklų kitu produktu.

Veiklioji medžiaga: difenokonazolas 30 g/l (2,9%)

Produkto forma: takus koncentratas sėkloms beicuoti