Centurion Plus

Centurion Plus – sisteminis, selektyvaus veikimo, neturintis liekamojo poveikio cikloheksandionų cheminės grupės herbicidas. Naikina vienmetes ir daugiametes vienaskiltes piktžoles (tarp jų ir vienametę miglę) braškėse, morkose, svogūnuose, bulvėse, kopūstuose (baltagūžiuose, Savojos, raudongūžiuose, ir briuseliniuose), pupose, žirniuose grūdams, žieminiuose ir vasariniuose rapsuose, cukriniuose ir pašariniuose runkeliuose, raudonuosiuose burokėliuose ir linuose.

Po purškimo herbicidas greitai absorbuojamas ir pernešamas į šaknis bei piktžolių atžeminę dalį. Jautrioms piktžolėms poveikis matomas praėjus 1-2 savaitėms po purškimo: piktžolės nustoja augti, lapai pageltonuoja ir piktžolės žūsta.

Svarbu herbicidą panaudoti, kai piktžolės dar nepradėjo konkuruoti su žemės ūkio augalais. Tik sudygusios purškimo metu piktžolės bus sunaikintos. Optimalus purškimo laikas, kai vienmetės vienaskiltės piktžolės yra nuo 3 lapelių iki krūmijimosi pradžios, o daugiametės vienaskiltės piktžolės yra 15–20 cm aukščio. Piktžolės turi turėti pakankamai lapijos, kad absorbuotų purškiamą herbicidą.

Veiklioji medžiaga: kletodimas 120 g/l (13 %)

Produkto forma: koncentruota emulsija